Ocena wątku:
Lista administracji [Stan: 09.06.2018]
Exclamation 

[Obrazek: SUPPORT_TEAM.png]
Balu

[Obrazek: HEAD_ADMIN.png]
-

[Obrazek: SERVER_ADMIN.png]
-

[Obrazek: JUNIOR_ADMIN.png]
@maniekoza321
Gummis 
elfira 

[Obrazek: MODERATOR.png]
-

[Obrazek: HELPER.png]
Kakuei 
Yoker
xyzwierz 

[Obrazek: %C5%9AWIE%C5%BBAK.png]
Balu 

Aktualizacja: 09-06-2018

[Obrazek: wodzus.png]
*Administratorzy którzy nie posiadają przydzielonych rang muszą zgłosić się do mnie na ts3.
Cooo SKINHEAD ViceOwnerem ?? Już niżej się nie da upaść.. Na prawdę wybraliście osobę, która jeszcze parę miesięcy temu obrażała administrację, podawała ip użytkowników jak i administracji randomowym osobom jak i zarówno swoim kolegom, którym ja kiedyś byłem. Na szczęście mi się poszczęściło i już nim nie jestem. SKINHEAD jest osobą która nie potrafi się dobrze wysłowić, obraża innych jak coś nie idzie po jego myśli. Nie wiem czyja to była decyzja czy twoja Wodzu czy Niki, ale uwierz mi, że popełniliście skandaliczny błąd wyznaczając tą osobę na tak wysokie stanowisko jakim jest Vice Właściciel. Jestem z wami od bardzo dawna od prawie 9 miesięcy i zawsze uważałem, że Wasza administracja jest konkretna zresztą do tej pory tak było. Na stanowisko Vice ownera trzeba zasłużyć, rozumiem Speedera, wasgaming14 oni nadają się na to stanowisko, lub JaczyliJa to są administratorzy, którzy oddają temu serwerowi serce oraz swój czas. Nagrywając filmiki o serwerze (speeder), zapraszając ludzi ponad 50 osób (wasgaming14) oraz poświęcają dużą część czasu i zawsze są chętni do udzielanie pomocy (JaczyliJa). Aby moja wypowiedź nie była nic nie warta tak jak praca wielu osób dla ciebie Wodzu to dodaję zrzuty ekranu chatu z wyżej opisanym SKINHEADEM. Dodam także, że aktualni Administratorzy tacy jak speeder, wasgaming14 i najprawdopodobniej HardLion także mają wiedzę o tym co wyprawia SkinHead, ale wiadomo kolega kolegę broni. Jeżeli macie koledzy jaja to wypowiedzcie się oraz ty PANIE SKINHEAD.

PS. Macie chyba coś zablokowane albo tylko w tym temacie, że nie mogę wysyłać obrazów.
(31/03/2018, 14:03)Ziemniaczek555 napisał(a): Cooo SKINHEAD ViceOwnerem ?? Już niżej się nie da upaść.. Na prawdę wybraliście osobę, która jeszcze parę miesięcy temu obrażała administrację, podawała ip użytkowników jak i administracji randomowym osobom jak i zarówno swoim kolegom, którym ja kiedyś byłem. Na szczęście mi się poszczęściło i już nim nie jestem. SKINHEAD jest osobą która nie potrafi się dobrze wysłowić, obraża innych jak coś nie idzie po jego myśli. Nie wiem czyja to była decyzja czy twoja Wodzu czy Niki, ale uwierz mi, że popełniliście skandaliczny błąd wyznaczając tą osobę na tak wysokie stanowisko jakim jest Vice Właściciel. Jestem z wami od bardzo dawna od prawie 9 miesięcy i zawsze uważałem, że Wasza administracja jest konkretna zresztą do tej pory tak było. Na stanowisko Vice ownera trzeba zasłużyć, rozumiem Speedera, wasgaming14 oni nadają się na to stanowisko, lub JaczyliJa to są administratorzy, którzy oddają temu serwerowi serce oraz swój czas. Nagrywając filmiki o serwerze (speeder), zapraszając ludzi ponad 50 osób (wasgaming14) oraz poświęcają dużą część czasu i zawsze są chętni do udzielanie pomocy (JaczyliJa). Aby moja wypowiedź nie była nic nie warta tak jak praca wielu osób dla ciebie Wodzu to dodaję zrzuty ekranu chatu z wyżej opisanym SKINHEADEM. Dodam także, że aktualni Administratorzy tacy jak speeder, wasgaming14 i najprawdopodobniej HardLion także mają wiedzę o tym co wyprawia SkinHead, ale wiadomo kolega kolegę broni. Jeżeli macie koledzy jaja to wypowiedzcie się oraz ty PANIE SKINHEAD.

PS. Macie chyba coś zablokowane albo tylko w tym temacie, że nie mogę wysyłać obrazów.
Nie mamy zablokowanej funkcji wstawiania "obrazków" w tym dziale. Wystarczy dodać link do obrazka.
Na chwilę obecną do póki nie zobaczę żadnych screenów, które potwierdziłyby w jakimś stopniu to co napisałeś, nie zrobię nic. Nie przypominam sobie również żebym Cie skądś znał, więc tym bardziej nie mogę uwierzyć w tą wypowiedź bez dowodów.

Proszę również Hard Lion, Speedeer oraz wasgaming14 o wypowiedź w tej sprawie.
X KURWA D - Myślę że to jest idealna odpowiedź na takie bzdury jakie ty tu napisałeś... Znam Skinhead'a od kilku lat i to co tu napisałeś to jedna wielka ściema. Centralnie gościu polecam brać mniej albo zmień materiały bo nawet ja po białym weekendzie takich jazd nie mam, piona
(31/03/2018, 14:03)Ziemniaczek555 napisał(a): Cooo SKINHEAD ViceOwnerem ?? Już niżej się nie da upaść.. Na prawdę wybraliście osobę, która jeszcze parę miesięcy temu obrażała administrację, podawała ip użytkowników jak i administracji randomowym osobom jak i zarówno swoim kolegom, którym ja kiedyś byłem. Na szczęście mi się poszczęściło i już nim nie jestem. SKINHEAD jest osobą która nie potrafi się dobrze wysłowić, obraża innych jak coś nie idzie po jego myśli. Nie wiem czyja to była decyzja czy twoja Wodzu czy Niki, ale uwierz mi, że popełniliście skandaliczny błąd wyznaczając tą osobę na tak wysokie stanowisko jakim jest Vice Właściciel. Jestem z wami od bardzo dawna od prawie 9 miesięcy i zawsze uważałem, że Wasza administracja jest konkretna zresztą do tej pory tak było. Na stanowisko Vice ownera trzeba zasłużyć, rozumiem Speedera, wasgaming14 oni nadają się na to stanowisko, lub JaczyliJa to są administratorzy, którzy oddają temu serwerowi serce oraz swój czas. Nagrywając filmiki o serwerze (speeder), zapraszając ludzi ponad 50 osób  (wasgaming14) oraz poświęcają dużą część czasu i zawsze są chętni do udzielanie pomocy (JaczyliJa). Aby moja wypowiedź nie była nic nie warta tak jak praca wielu osób dla ciebie Wodzu to dodaję zrzuty ekranu chatu z wyżej opisanym SKINHEADEM. Dodam także, że aktualni Administratorzy tacy jak speeder, wasgaming14 i najprawdopodobniej HardLion także mają wiedzę o tym co wyprawia SkinHead, ale wiadomo kolega kolegę broni. Jeżeli macie koledzy jaja to wypowiedzcie się oraz ty PANIE SKINHEAD.

Nie wiem kim jesteś i czemu mnie obrażasz twierdząc że dostałem tą rangę przez kolesiostwo. Jeśli tak uważasz to jesteś w ogromnym błędzie , byłem na tym serwerze dużo przed tobą. Zasuwałem na renomę serwera i ciężko zapierniczałem żeby być na tym miejscu i niestety jest mi przykro że tak myślisz. Wielokrotnie na randze "Helper" bywałem na początku po 6h dziennie, robiłem grafiki na ten serwer zanim ty wg. wiedziałeś że taki istnieje. Jeśli była taka możliwość łożyłem na ten serwer pieniądze i starałem się żeby ten serwer stał na najwyższym poziomie. Zawsze byłem oddany temu serwerowi i tym ludziom którym dużo zawdzięczam i niejednokrotnie mi pomogli. Kolejną sprawą którą mi zarzucasz jest udostępnianie IP postronnym osobą NIGDY powtarzam NIGDY nie udostępniłem nikomu żadnego IP , Jeśli masz SSy wyślij je ale zapewne będą podrobione. Nie mam pojęcia dlaczego oskarżasz mnie o takie rzeczy , prawdopodobnie nie jesteś moim kolegom ani nawet znajomym z takiej racji że nigdy z nikim nie miałem żadnych problemów i zawsze każdemu pomagałem chcesz zapytać spytaj osób z którymi przyszło mi "Pracować". Jeśli twierdzisz że byłeś moim znajomym to prawdopodobnie FAŁSZYWYM który czekał tylko by wbić mi nóż w plecy , znasz moją wadę także musiałeś mnie znać. Jedno ci przyznam nie mam takich zasięgów jak Speedeer(Z resztą mój wieloletni przyjaciel) który trzaska wyświetlenia jak szalony , ale nie rób ze mnie osoby która nic nie robi. Zawsze z każdym byłem szczery i każdemu pomagałem a wytykasz mi lenistwo i pazerność... Jeśli tak bardzo ci przeszkadzam na tej randze to może wpierw powiedz jak się nazywałeś a nie kryjesz się jak ostatnia łajza pod pseudonimem który nikt nie zna i plujesz się do mnie. 

Pozdrawiam cię i mam nadzieje że się ujawnisz
Skinhead
Ziemniaczek555

Zapraszamy na ts3 lub podaj nick mam nadzieję ze nie będziesz się ukrywał czekamy na Ciebie Smile
Gratuluje wszystkim którzy się dostali Happywide
Dziękujemy Happywide
(31/03/2018, 14:03)Ziemniaczek555 napisał(a): Cooo SKINHEAD ViceOwnerem ?? Już niżej się nie da upaść.. Na prawdę wybraliście osobę, która jeszcze parę miesięcy temu obrażała administrację, podawała ip użytkowników jak i administracji randomowym osobom jak i zarówno swoim kolegom, którym ja kiedyś byłem. Na szczęście mi się poszczęściło i już nim nie jestem. SKINHEAD jest osobą która nie potrafi się dobrze wysłowić, obraża innych jak coś nie idzie po jego myśli. Nie wiem czyja to była decyzja czy twoja Wodzu czy Niki, ale uwierz mi, że popełniliście skandaliczny błąd wyznaczając tą osobę na tak wysokie stanowisko jakim jest Vice Właściciel. Jestem z wami od bardzo dawna od prawie 9 miesięcy i zawsze uważałem, że Wasza administracja jest konkretna zresztą do tej pory tak było. Na stanowisko Vice ownera trzeba zasłużyć, rozumiem Speedera, wasgaming14 oni nadają się na to stanowisko, lub JaczyliJa to są administratorzy, którzy oddają temu serwerowi serce oraz swój czas. Nagrywając filmiki o serwerze (speeder), zapraszając ludzi ponad 50 osób  (wasgaming14) oraz poświęcają dużą część czasu i zawsze są chętni do udzielanie pomocy (JaczyliJa). Aby moja wypowiedź nie była nic nie warta tak jak praca wielu osób dla ciebie Wodzu to dodaję zrzuty ekranu chatu z wyżej opisanym SKINHEADEM. Dodam także, że aktualni Administratorzy tacy jak speeder, wasgaming14 i najprawdopodobniej HardLion także mają wiedzę o tym co wyprawia SkinHead, ale wiadomo kolega kolegę broni. Jeżeli macie koledzy jaja to wypowiedzcie się oraz ty PANIE SKINHEAD.

Co tu dużo mówić, wypowiedź ta została napisana z mojego adresu ip. Nie jestem w stanie stwierdzić jak to się stało, ani nie mam nic na swoją obronę. SkinHeada osobiście nie znam nawet nie rozmawialiśmy z tego co pamiętam ze sobą, dlatego nie wiem skąd takie rzeczy zostały poruszone w tym temacie. Widocznie nastąpiło duże nie porozumienie lub próba wyrzucenia mnie ze stanowiska. Wątpię także, że brat mógłby napisać coś takiego tylko po to żeby wyrzucić mnie ze stanowiska. Nie mam nic do dodania, w temacie dotyczącym SKINA bo po prostu się nie znamy. Prowokacja nie udana. Pozdrawiam

Temat został zamkniętyEkipa 4FunTeam.pl
Lista Administracji została zaktualizowana dnia 09.06.2018!

Temat został zamkniętyEkipa 4FunTeam.pl

Temat został przeniesionyEkipa 4FunTeam.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości