Ocena wątku:
[Support Team] Podanie - Speedeer
Imię Krystian
Kontakt: FB oraz TS3
Znajomość obsługi forum na silniku MyBB: [0-10] 8.5
Odkąd z nami jesteś?: Sporo ;>
W jakich porach dnia jesteś najczęściej?: W porach popołudniowych lecz mam możliwość w każdej chwili(o ile nie śpię) wejść na forum z telefonu itp.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać: Aplikuję na stanowisko ponieważ jest zgodne z moimi zainteresowaniami i celami jakie chcę osiągnąć na tym forum.
przeglądarkę posiadam od wielu lat, a na tym forum przesiaduje praktycznie od początku jego założenia. Posiadam całkiem sporą wiedzę na temat 4fun'a oraz zajmowaniem się forum. Mam duże doświadczenie jeśli chodzi o utrzymanie porządku i sprawiedliwości.
Oferuję ścisłą współpracę z administracją, szacunek i posłuszeństwo wobec wyższych rangą. Potrafię dogadać się z niemal każdą osobą (bez kłótni). Dobra pamięć umożliwia mi łatwą przyswajalność wiedzy, dlatego jakiekolwiek braki w moich umiejętnościach potrafię nadrobić szybką nauką.
Co możesz o sobie powiedzieć:  Cześć ! Jestem Krystian, rocznikowo mam 20 lat i mieszkam w niewielkiej wsi położonej przy czeskiej granicy. Obecnie uczęszczam do szkoły zawodowej jako mechanik pojazdów samochodowych. W przyszłości jednak nie planuję pracować w swoim zawodzie chyba że znajdę coś za granicą ewentualnie pomyślę nad własną firmą spedycyjną. Interesuję się mechaniką oraz informatyką a moim hobby jest nagrywanie na YT. Z natury jestem osobą spokojną, w miarę ogarniętą, kulturalną i pomocną dla innych oraz nie toleruję faworyzacji .. lecz niestety wszystko ma swoje granice i moimi minusami jest to że czasami znajdą się osoby które łatwo mnie mogą wyprowadzić z równowagi przez co mówię kilka słów za dużo.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę moderatora: Tyle ile będzie trzeba
Posiadasz aktualnie moderatora na innym forum?: Nie
Byłeś/aś kiedykolwiek moderatorem forum?: Tak
Znajomość regulaminu forum: TAK
Podpis:Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na forum.
Jestem zdecydowanie na tak!
Speeder posiada dużą wiedzę, która jest bardzo potrzebna do Support Teamu, potrafi wysłowić się w sposób poprawny, widać także, że jego interpunkcja stoi na wysokim poziomie. Szacunek i posłuszeństwo wyższej randze, oraz wysoka kultura i spokój te cechy nadają Speederowi status idealnego kandydata na to stanowisko.
Jakub Wasiak "wasgaming14"
Dziękuję za miłe słowa Smile
Na tak wymagania spełnia, głowę też ma do tego Smile
Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na ts3 na szybkie szkolenie.

Temat został zamkniętyEkipa 4FunTeam.pl
[Obrazek: wodzus.png]
Przenoszę

Temat został przeniesionyEkipa 4FunTeam.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości