Ocena wątku:
[Support Team] Podanie - Speedeer
#1
Imię Krystian
Wiek: 20
Kontakt: FB oraz TS3
Znajomość obsługi forum na silniku MyBB: [0-10] 8.5
Odkąd z nami jesteś?: Sporo ;>
W jakich porach dnia jesteś najczęściej?: W porach popołudniowych lecz mam możliwość w każdej chwili(o ile nie śpię) wejść na forum z telefonu itp.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać: Aplikuję na stanowisko ponieważ jest zgodne z moimi zainteresowaniami i celami jakie chcę osiągnąć na tym forum.
przeglądarkę posiadam od wielu lat, a na tym forum przesiaduje praktycznie od początku jego założenia. Posiadam całkiem sporą wiedzę na temat 4fun'a oraz zajmowaniem się forum. Mam duże doświadczenie jeśli chodzi o utrzymanie porządku i sprawiedliwości.
Oferuję ścisłą współpracę z administracją, szacunek i posłuszeństwo wobec wyższych rangą. Potrafię dogadać się z niemal każdą osobą (bez kłótni). Dobra pamięć umożliwia mi łatwą przyswajalność wiedzy, dlatego jakiekolwiek braki w moich umiejętnościach potrafię nadrobić szybką nauką.
Co możesz o sobie powiedzieć:  Cześć ! Jestem Krystian, rocznikowo mam 20 lat i mieszkam w niewielkiej wsi położonej przy czeskiej granicy. Obecnie uczęszczam do szkoły zawodowej jako mechanik pojazdów samochodowych. W przyszłości jednak nie planuję pracować w swoim zawodzie chyba że znajdę coś za granicą ewentualnie pomyślę nad własną firmą spedycyjną. Interesuję się mechaniką oraz informatyką a moim hobby jest nagrywanie na YT. Z natury jestem osobą spokojną, w miarę ogarniętą, kulturalną i pomocną dla innych oraz nie toleruję faworyzacji .. lecz niestety wszystko ma swoje granice i moimi minusami jest to że czasami znajdą się osoby które łatwo mnie mogą wyprowadzić z równowagi przez co mówię kilka słów za dużo.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę moderatora: Tyle ile będzie trzeba
Posiadasz aktualnie moderatora na innym forum?: Nie
Byłeś/aś kiedykolwiek moderatorem forum?: Tak
Znajomość regulaminu forum: TAK
Podpis:Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na forum.
#2
Jestem zdecydowanie na tak!
Speeder posiada dużą wiedzę, która jest bardzo potrzebna do Support Teamu, potrafi wysłowić się w sposób poprawny, widać także, że jego interpunkcja stoi na wysokim poziomie. Szacunek i posłuszeństwo wyższej randze, oraz wysoka kultura i spokój te cechy nadają Speederowi status idealnego kandydata na to stanowisko.
Jakub Wasiak "wasgaming14"
#3
Dziękuję za miłe słowa Smile
#4
Na tak wymagania spełnia, głowę też ma do tego Smile
#5
Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na ts3 na szybkie szkolenie.


Temat został zamkniętyEkipa 4FunTeam.pl
[Obrazek: wodzus.png]
#6
Przenoszę


Temat został przeniesionyEkipa 4FunTeam.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości