Ocena wątku:
[Helper] Podanie Kubaax
Lat : 19
Kontakt: Facebook Telefon GG TS co wolisz 
Mutacja:. Tak 
Znajomość obsługi TS3: 8 
Odkąd z nami jesteś?: Może i krótko ale no siedze cały czas można sprawdzić Big Grin
W jakich porach dnia jesteś najczęściej?:  No można powiedziec ze ze napewno 12 godzin dziennie mniejwiecej 
Składki: [tak-ile/nie]: tak- ale napewno sie dogadamy ile
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać:  Ponieważ lubię siedzieć na ts i pomagać graczą lubie poprostu spedzać czas z ludzmi 
Co możesz o sobie powiedzieć: Cześć mam na imię Kuba jestem przyjazną osoba lubię się pośmiać i porozmawiać z ludzmi gram w dużo gier mmo rpg i nie tylko uczę się programowania komputerowego (Serwery) i się dalej będę kształtować w tej dziedzinie :Big Grin Może nie dużo się rozpisałem ale no nie wiem co jeszcze byście chcieli wiedzieć jestem miłą i spokojną osobą Big Grin 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę administratora: Cały czas nie przeszkadza mi to czy gram 
Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze?: Nie 
Byłeś/aś kiedykolwiek administratorem serwera TeamSpeak3?:  Tak 
Znajomość regulaminu serwera: [tak/nie] Tak 
Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na serwerze TS3.
Według mnie podanie do poprawy ponieważ oczy bolą oraz za mało o sobie. Aktualnie na nie, lecz jak poprawisz to myślę że moja opinia będzie pozytywna Smile
Ja na razie też jestem na nie, popraw to podanie żeby lepiej się czytało i napisz więcej o sobie.

PS Co do twojej 12 godzinnej aktywności jesteśmy w stanie to sprawdzić więc no :p
(14/11/2017, 17:00)Speedeer napisał(a): Ja na razie też jestem na nie, popraw to podanie żeby lepiej się czytało i napisz więcej o sobie.

PS Co do twojej 12 godzinnej aktywności jesteśmy w stanie to sprawdzić więc no :p 

Prosze Siedzę długo na ts i  można to sprawdzić czasem 5 6 rano macie logi 
Administratorom chodziło o to abyś poprawił te punkty. Żeby nie było wszystko wypunktowane i dopiero pod spodem odpowiedzi tylko "pytanie: odpowiedź".
[Obrazek: wodzus.png]
Zostało edytowane :p
W porządku. Czekamy jeszcze na kilka opinii.
tak
-znajomość obsługi ts3
-podanie poprawne
-dużo czasu na spełnianie obowiązków administratora
[Obrazek: 358_st2.jpg]
Podanie poprawione, jestem na tak. Użytkownik aktywny i wysoka ocena obsługi TeamSpeaka.
Ja również zmieniam swój głos na pozytywny Smile Podanie zostało poprawione oraz nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego użytkownika.
Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do Head Admina: "Hard Lion", "Speedeer" lub "Ja czyli ja" w celu kontynuowania rekrutacji.

Temat został przeniesionyEkipa 4FunTeam.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości