Ocena wątku:
[Helper] Podanie Kucin
Thumbs Up 
Nicki na TS3: Kucin
Kontakt: Facebook / Skype / Ts3 / E-mail
Mutacja: [tak/nie] Tak!
Znajomość obsługi TS3: [0-10] 10
Odkąd z nami jesteś?: Tak z dokładnością średnio potrafię się określić ale dobrych kilkanaście miesięcy!
W jakich porach dnia jesteś najczęściej?: W tygodniu. 15:00/21:00 W weekend 12:00/18:00
Składki: [tak-ile/nie] Tak max 20zł psc.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać: Ponieważ jestem osobą opanowaną oraz pomocną wrecz pomaganie innym sprawia mi przyjemność.
Co możesz o sobie powiedzieć: Nazywam się Wojtek mam 17 lat. Chodzę do szkoły graficznej. Lubie pisać programy. Moje hobby to jazda moto-crossem. Oraz chodzę na treningi Kick-Boxing
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę administratora: Od 3 do 4 Godz.
Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze?: Nie
Byłeś/aś kiedykolwiek administratorem serwera TeamSpeak3?: Tak i to bardzo wiele razy.
Znajomość regulaminu serwera: [tak/nie] Tak.
Podpis:Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na serwerze TS3.
Kucin
Idea Idea Idea
Pozwolę się Ciebie zapytać skąd kojarzę twój nick ? Ponieważ wiem że już miałem z Tobą do czynienia ale pytanie brzmi czy mi podpadłeś czy nie ? Wink

@EDIT

A więc, witam cie mój ty sławny jutuberze i zarazem marną podszywkę która to kilka miesięcy temu wbijała na moim nicku pragnąc zawładnąć w jakiś sposób na tym TS3... Mój głos co do twojego podania jest NEGATYWNY ponieważ zapewne nikt z nas niechciałby mieć tak zakłamane osoby w gronie administracji jaką jesteś ty mój drogi Kucinie Smile

PS

Pozdrów meduske, rafonixa i boxdela heh :'_
po tym co napisał speeder zdecydowane NIE  Wink
[Obrazek: 358_st2.jpg]
Podanie rozpatrzone negatywnie. Spróbuj ponownie później
[Obrazek: wodzus.png]

Temat został przeniesionyEkipa 4FunTeam.pl
[Obrazek: wodzus.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości