Ocena wątku:
[Helper] Podanie - Jaramek
Nicki na TS3: Jaramek
Kontakt: Skype / gg /
Mutacja: [tak/nie]: TAK
Znajomość obsługi TS3: [0-10]: 9/10
Odkąd z nami jesteś?: Na TS3 wbiłem tutaj rano i tak zostałem , ponieważ miła i przyjemna atmosferka tu sprzyja i mi się to podoba.
W jakich porach dnia jesteś najczęściej?:W dni robocze / szkolne od 14/15 do 24 może troszkę dłużej , Weekendy od kąd się obudzę aż do tego momentu gdy będę musiał lecieć na trening.
Składki: [tak-ile/nie]: Bez problemu TAK
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać:Może zacznijmy od tego , że nie mnie a więc zaczynajmy. Jestem osobą która lubi pomagać innym użytkownikom teamspeak jak i w różnych grach bo wiadomo po to się pisze podanie na Helpera aby pomagać innym nowym / stałym bywalcom TeamSpek. Mam spore doświadczenie na owej randze , ponieważ ją posiadałem. Konflikty które wychodzą z byle powodu rozwiązuję w sposób łagodny aby nikt na tym nie ucierpiał. Jestem osobą która podchodzi z powagą do danej sytuacji. Lubię pośmieszkować z innymi w sposób taki aby nikt nie czuł się pokrzywdzony / obrażony. Myślę , że to na tyle.
Co możesz o sobie powiedzieć: Witam mam na imię Krystian i mam 16 lat pochodzę z okolic Lublina. Lubię sport a między innymi: Ręczna , Siatka , nożna , biegi i tego typu. Na co dzień chodzę na siłownie w kumplami by nabrać trochę formy.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę administratora: Myślę , że bez problemowo 4/6
Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze?: Nie nie posiadam
Byłeś/aś kiedykolwiek administratorem serwera TeamSpeak3?: tak i to na większych TeamSpeak'ach.
Znajomość regulaminu serwera: [tak/nie]: Tak zapoznałem się
Podpis:Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na serwerze TS3. ~ Jaramek
Osoba aktywna, duża znajomość TeamSpeaka oraz ma już za sobą staż w byciu administatorem. Jestem na TAK! Smile
Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do Head Admina: "Hard Lion", "Speedeer" lub "Ja czyli ja" w celu kontynuowania rekrutacji.
[Obrazek: wodzus.png]

Temat został przeniesionyEkipa 4FunTeam.pl
[Obrazek: wodzus.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości