Ocena wątku:
[Helper] Podanie - Mati7026
Nicki na TS3: Mati7026
Kontakt: GG:9441254 email:[email protected]
Mutacja: Tak
Znajomość obsługi TS3: 9/10
Odkąd z nami jesteś?: Jestem z wami tydzień czasu.
W jakich porach dnia jesteś najczęściej?: Popołudnie/wieczór.
Składki: Myśle że dam rade lecz sms około 5-10zł
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać: Chciałbym tutaj być gdyż zostałem zaproszony na ten serwer  przez kolegę Scyrix i czuję się tu dobrze wszyscy są mili no i spoko Smile
Co możesz o sobie powiedzieć:  Witam mam na imię Mateusz mam 21 lat mieszkam we Wrocławiu aktualnie pracuje lecz praca nie przeszkodzi mi w uczestniczeniu w życiu teamspeaka jak i go pilnowania Smile Interesuję sie skryptowaniem jak i modelowaniem obiektów do MTA (Lua) te sprawy,jak i równiez tworzenia forum na silniku mybb,wgrywaniu silnka pluginów czy przerabiania stylu na potrzeby do jakich celów ma służyć.
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę administratora: No tak do 5h
Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze?: Nie
Byłeś/aś kiedykolwiek administratorem serwera TeamSpeak3?: Tak
Znajomość regulaminu serwera:Tak
Podpis:Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na serwerze TS3. Tak podpisuje Mati7026
Jestem na tak
-czas na prace administratora
-spełnia wymagania
-wydaje sie spoko po rozmowie na TS3
[Obrazek: 358_st2.jpg]
No po rozmowie na ts wydaje się być spk Smile możliwość składania się też Smile jestem na tak
Podanie spoko. Nie było mnie przy rozmowie na ts, ale jestem na tak. Masz czas na rolę administratora oraz spełniasz wymagania.
Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do Head Admina: "Hard Lion" lub "Ja czyli ja" w celu kontynuowania rekrutacji.
[Obrazek: wodzus.png]

Temat został przeniesionyEkipa 4FunTeam.pl
[Obrazek: wodzus.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości