Ocena wątku:
[Świeżak] Podanie - Xavato
Nicki na TS3:Xavato
Kontakt:Moje gg 38456453
Mutacja: [tak/nie] tak
Znajomość obsługi TS3: [0-10] 6-7
Odkąd z nami jesteś?: kilka msc
W jakich porach dnia jesteś najczęściej?: w dni wolne ciągle jak mam szkole to po 15 az do poznej nocy.
Składki: [tak-ile/nie] jak jest potrzeba to tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać: bo moge sie wam tu przydac ;d poza tym jestem codziennie po kilkanascie godzin na tsie Wink 
Co możesz o sobie powiedzieć: Damian 17 lat mieszkam na Podlasiu w miescie Białystok interesuje sie komputerami i z wszystkim co jest z tym zwiazane Smile
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę administratora: z 5 h mysle ze napewno ;>
Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze?:Nie
Byłeś/aś kiedykolwiek administratorem serwera TeamSpeak3?:Tak
Znajomość regulaminu serwera: [tak/nie]Tak

Akceptuję regulaminy oraz zasady panujące na serwerze TS3.
Post sam w sobie jest ok , ale nie ma w nim niczego co by cie wyróżniało...
W skrócie to w tym podaniu mówisz ino że będziesz siedział 24/7 na ts.
(24/01/2018, 16:48)xKJU napisał(a): Post sam w sobie jest ok , ale nie ma w nim niczego co by cie wyróżniało...
Co ty wgl piszesz swiezaku piluj lepiej swojego podania ktore jak widze nie jest malo lepsze od tego  a to zostaw dla fachowcow Big Grin
Jestem na tak
Napisałeś ze dużo czasu możesz przeznaczać na ts - to się ceni, podanie w miarę
Jestem na tak
(24/01/2018, 17:10)Xavato napisał(a):
(24/01/2018, 16:48)xKJU napisał(a): Post sam w sobie jest ok , ale nie ma w nim niczego co by cie wyróżniało...
Co ty wgl piszesz swiezaku piluj lepiej swojego podania ktore jak widze nie jest malo lepsze od tego  a to zostaw dla fachowcow Big Grin
To jest jego opinia na temat Twojego podania i powinieneś to uszanować. Pisanie takich tekstów jest co najmniej nie na miejscu. Każdy administrator, support ma prawo wypowiadać się w podaniach i głosować według własnego uznania.
Mimo to jak widać po postach administracja daje Ci szanse.

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do Head Admina: "Hard Lion" w celu kontynuowania rekrutacji.

Temat został zamkniętyEkipa 4FunTeam.pl
[Obrazek: wodzus.png]

Temat został przeniesionyEkipa 4FunTeam.pl
[Obrazek: wodzus.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości