Ocena wątku:
Płatności bezgotówkowe wkraczają do kościołów
[Obrazek: GDDktkpTURBXy9kZWNjNWNlOWQ4YTkxNWU5MWQ4M...LnBuZwfCAA]

Karty płatnicze i płatności za pomocą telefonu sprawiają, że coraz więcej z nas odzwyczaja się od noszenia przy sobie gotówki. To była tylko kwestia czasu, by ten fakt dotarł też do świadomości set letnich instytucji, w których składany na tacę datek jest jednym ze stałych elementów nabożeństw. By temu zaradzić, już niedługo niektóre kościoły będą akceptować płatności bezgotówkowe.
Wierni odwiedzający jeden z 16 tysięcy kościołów wyznania anglikańskiego będą mogli złożyć datek za pośrednictwem Apple Pay lub Android Pay, czyli płatności dokonywanych za pomocą smartfonów iPhone oraz z systemem Google oraz karty płatniczej. Według przedstawicieli kościoła wprowadzenie nowych metod płatności ułatwi parafianom wniesienie opłat za ślub czy chrzest, ale planowane jest także prowadzenie możliwość składania ofiar podczas mszy dzięki bezprzewodowemu czytnikowi.
"Mam nadzieję, że staniemy się bezgotówkowym kościołem" - powiedziała wielebna Margaret Cave z jednego z londyńskich kościołów, który w ubiegłym roku brał udział w testach płatności bezgotówkowych.
Kogoś już chyba za bardzo boli głowa.
Co łaska ale pin i zielony Smile
Wymówka typu "Mam kartę" Wypada z rozgrywki XD
Po prostu są pazerni na hajs xd.
[Obrazek: 4QR30hUwSO_ftQ0UIE0Vtw.png]
[Obrazek: wodzus.png]
A potwierdzenie płatności też będzie wydawane? ???
tak oczywiście ale to za drobną opłatą
(30/05/2018, 12:37)Speedeer napisał(a): tak oczywiście ale to za drobną opłatą
A jakieś loże VIP są przewidywane lub karta stałej modlitwy z miesięczną opłatą? xd

Temat został zamkniętyEkipa 4FunTeam.pl
[Obrazek: wodzus.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości